Blog

Dna 11.8.2019 sa na strelnici Miková konali verejné strelecké preteky z malokalibrovky, ktoré organizoval strelecký klub ŠPORT SKEET Liptovské Sliače.

Dna 23.6.2019 sa na strelnici Miková konali strelecké verejné preteky z ľubovoľnej malokalibrovky, ktoré organizoval strelecký klub ŠPORT SKEET Liptovské Sliače.

Klub prijal pozvanie na spoluúčasť pri týchto hrách. Zabezpečili sme strelecké stanovište, kde pomocnú ruku ponúkli: Kamil Podolský, Ľudo Scholtz, Peťo Labus, Milan Vdoviak a Marcel Tobis.

Dňom 31.5.2019 sa zahájili DNI MESTA SPIŠSKÁ BELÁ 2019. Náš klub sa tiež podieľal na tejto akcii, kde sme vytvorili jedno športové stanovište v streľbe pre Mestské firemné športové hry 2019. Atmosféra hier bola perfektná a ďakujeme mestu-organizátorom hier za výbornú spoluprácu.

23.3.2019 sa konala dobrovoľná brigáda na hasičskom štadióne (naša budúca externá strelnica). Dláždili sme budúce strelecké stanovište. Nálada pri práci a počasie boli perfektné, takže sa podarilo urobiť kus riadnej práce. Všetkým dobrovoľníkom ĎAKUJEME.

Podtatranská malorážková liga M400 bola príležitosťou reprezentovať novovzniknutý STRELECKÝ KLUB STRÁŽKY. Súťaž sa začala začiatkom kal. roka. Aby sme mohli byť vyhodnotený, tak sme museli absolvovať aspoň 50% z 10 súťažných kôl. Doslova na poslednú chvíľu sme sa zapísali do súťaže, nabehli sme až na 6-te kolo. Nájsť adeptov ktorí by išli do...


Prečítajte si ako prví, čo je nové