Blog

23.3.2019 sa konala dobrovoľná brigáda na hasičskom štadióne (naša budúca externá strelnica). Dláždili sme budúce strelecké stanovište. Nálada pri práci a počasie boli perfektné, takže sa podarilo urobiť kus riadnej práce. Všetkým dobrovoľníkom ĎAKUJEME.

Podtatranská malorážková liga M400 bola príležitosťou reprezentovať novovzniknutý STRELECKÝ KLUB STRÁŽKY. Súťaž sa začala začiatkom kal. roka. Aby sme mohli byť vyhodnotený, tak sme museli absolvovať aspoň 50% z 10 súťažných kôl. Doslova na poslednú chvíľu sme sa zapísali do súťaže, nabehli sme až na 6-te kolo. Nájsť adeptov ktorí by išli do...

7.8.2018 sa konala dobrovoľná brigáda na hasičskom štadióne (naša budúca externá strelnica). Natierali sme kontajner, v ktorom budeme uskladňovať naše strelecké príslušenstvo.

s dobrovoľným hasičským zborom zo Spišskej Belej sa konala brigáda na budúcom hasičskom štadióne, kde náš klub bude taktiež pre svoje účely tieto priestory v budúcnosti môcť využívať

Súčasťou tejto akcie bola aj súťaž vo varení gulášu o Spišskobeliansky kotlík, ktorej sa zúčastnil aj náš klub. Z pomedzi 24 súťažných družstiev sme sa umiestnili na peknom 3. mieste.


Prečítajte si ako prví, čo je nové