Oznamy

Pozdravujem členov klubu

Od začiatku založenia Streleného klubu Strážky som prišiel z myšlienkou vybudovania klubovej strelnice. Keď nám zhorela najbližšia strelnica v okolí a museli sme začať v zhananí novej strelnice, tak výbor SKS, Mesto Spišská Belá, JUDr Štefanom Bielakom ,ing Jánom Michlíkom a Milanom Vdoviakom sa stretli povedali myšlienku a následne sme ju začali realizovať. Stručne informácia k novej pripravovanej strelnici. Kataster 857378 Spišská Belá. Bol vyhotovený stručný plán a nákres strelnice následne prizvaný súdny znalec na posudzovanie strelníc ktorý danú lokalitu posúdil za vhodnú. Následné sa dala žiadosť na mesto Spišská Belá na prenájom daného pozemku a žiadosť na výstavbu a zmenu územného plánu strelnice. Táto Žiadosť je ešte v rokovaní na meste. Výbor počas celého pol roka vybavovania sa stretával, a riešil papierové vybavovania a stretnutia okolo tohto projektu a podarilo sa vybaviť dotácie od mesta vo výške 200€ na chod klubu a 5000€ z Prešovského samosprávneho kraja na vybudovanie strelnice. Ku koncu mesiaca August by sme mali vedieť konečné ustanovenia k tomuto projektu. Viem že nás všetkých zasiahla situácia okolo koróna vírusu a že ste zostali všetci verný klubu a že situácia dovolí urobiť stretnutie členov klubu už v najbližšom čase kde si vysvetlime všetky otázky a okolnosti projektu o ktorom budeme informovať. Verím a všetky okolnosti okolo nášho projektu vyzerajú pozitívne a ešte tohto roku zaznie prvý vystrel na novej strelnici.


Prajem pekný zvyšok prázdnin
Váš predseda klubu Kamil Podolský 


3.kolo

Šport SKEET Liptovské Sliače Strelnica MIKOVA Vás pozýva na prvý ročník 5.kolového preteku

Dátum konania: 2.8 .2020 

Miesto konania: Strelnica miková - Liptovské Sliače


3.kolo MaO

Dátum konania:

30.8.2020

Miesto konania: Strelnica Miková - Liptovské Sliačetlačivo na dobrovoľný 2% príspevok pre SKS


Členské 2020

Máme tu nový rok a preto Vám oznamujeme, že ak ste sa rozhodli v našom klube pokračovať, tak je potrebné uhradiť členské na rok 2020 a to najneskôr do 31.3.2020. Peniaze môžete poslať na náš účet IBAN: SK5283300000002801414835 , alebo osobne. POZOR, kto do 31.3.2020 neuhradí členské, tak mu členstvo v SKS automaticky zaniká.

Výška členského:

-Deti do 15r. 0€.

-Deti od 15r. do 18r. 10€.

-Dospelí 20€.

-VIP členské neplatia. Členstvo vo VIP 2020 sa vždy individuálne prejednáva výborom s každým potenciálnym VIP členom a udeľuje sa podľa platných stanov SKS. Ak by ste niekto chcel byť VIP členom na rok 2020, tak sa nám ozvite (telefonicky, alebo mailom skstrazky@gmail.com , alebo osobne).


STRELNICA

Výbor sa aktívne venuje téme strelnica pre členov SkS, ak bude niečo nové, tak Vás budeme ihneď informovať.


oblečenie pre členov SkS 

v EXES obchode

Členovia SkS majú v tomto obchode dohodnutú individuálnu zvýhodnenú zľavu. Takisto si za zvýhodnenú cenu môžete zakúpiť bundu, ktorú sme prezentovali na schôdzi. Bude tak zachovaná určitá uniformovanosť v členstve. 

Na bundu si môžete doobjednať aj nášivku s logom SkS. Ak nám na centrálu SkS nahlásite svoj  záujem, vieme Vám túto nášivku ponúknuť za zvýhodnenú cenu. 
Poľovníctvo Antik

Informácia pre členov SkS. Tento obchod sa stal našim partnerom, po preukazaní členstva v SkS Vám predajca vie poskytnúť individuálnu zľavu.


Prečítajte si ako prví, čo je nové