Oznamy


Schôdza so súťažou 

Výbor SKS srdečne pozýva svojich členov na schôdzu so súťažou, ktorá sa uskutoční dňa 26. 5. 2019 /nedeľa/ o 8. 30 h v priestoroch strelnice "Majer pod lesom" v Zaľubici.

Program schôdze: -otvorenie

-predstavovanie nových členov

-voľba nového člena výboru

-diskusia

-súťažná streľba

-občerstvenie

-vyhodnotenie súťaže

-tombola

- uznesenie a záver

Účasť čo najväčšieho počtu členov SKS je viac než vítaná.

Z dôvodu zabezpečenia množstva občerstvenia a streliva Vás prosíme nahlásiť Vašu účasť do 19.5.2019 na email skstrazky@gmail.com. POZOR termín je záväzný .

Pokiaľ by niekto chcel doviesť svojho hosťa (nečlena SKS), tak je potrebné uhradiť 15€ (zahrňuje strelecký poplatok, občerstvenie, strelivo).

PS: Ak by chcel niekto prispieť do tomboly, nech sa nám ozve.

Ďakujeme Výbor SKS


Hľadáme dobrovoľníkov na varenie súťažného gulášu.

1. júna 2019 sa v rámci Dní mesta 2019 uskutoční 13. ročník súťaže o Putovný spišskobeliansky kotlík vo varení gulášu. Ak by mal niekto chuť reprezentovať klub na tomto podujatí, tak nech sa nám ozve. 

Kým je tento oznam uverejnený, tak to znamená že stále nemáme družstvo, ktoré by reprezentovalo SkS na tejto akcii. Minuloročný tým, ktorý sa umiestnil na peknom druhom mieste, žiaľ pre pracovné povinnosti nemôže reprezentovať SKS tento rok.  Poľovníctvo Antik

Informácia pre členov SkS. Tento obchod sa stal našim partnerom, po preukazaní členstva v SkS Vám predajca vie poskytnúť individuálnu zľavu.


Strelnica SkS 

Ahojte členovia strelci

Po dlhých vyjednávaniach a rokovaniach s Hasičmi a mestom Spišská Belá sa nám konečne podarilo podpísať zmluvu, ktorá nášmu klubu povoľuje prevádzkovať strelnicu a strieľať zo zbraní kategórie D. Pripravili sme prevádzkový poriadok. V prílohe si prečítajte následné dokumenty, aby ste vedeli pravidlá ako sa chovať na našej strelnici.  O začatí strieľania a tréningoch na strelnici Vás budeme čoskoro informovať.

S pozdravom Výbor SKS 

Zásady bezpečnosti pri manipulácii a streľbe

ORGANIZAČNÝ PORIADOK

Prevádzkový poriadok


Kurz pre záujemcov o zbrojný preukaz


Prečítajte si ako prví, čo je nové