Oznamy

Pozdravujem členov klubu

Od začiatku založenia Streleného klubu Strážky som prišiel z myšlienkou vybudovania klubovej strelnice. Keď nám zhorela najbližšia strelnica v okolí a museli sme začať v zhananí novej strelnice, tak výbor SKS, Mesto Spišská Belá, JUDr Štefanom Bielakom ,ing Jánom Michlíkom a Milanom Vdoviakom sa stretli povedali myšlienku a následne sme ju začali realizovať. Stručne informácia k novej pripravovanej strelnici. Kataster 857378 Spišská Belá. Bol vyhotovený stručný plán a nákres strelnice následne prizvaný súdny znalec na posudzovanie strelníc ktorý danú lokalitu posúdil za vhodnú. Následné sa dala žiadosť na mesto Spišská Belá na prenájom daného pozemku a žiadosť na výstavbu a zmenu územného plánu strelnice. Táto Žiadosť je ešte v rokovaní na meste. Výbor počas celého pol roka vybavovania sa stretával, a riešil papierové vybavovania a stretnutia okolo tohto projektu a podarilo sa vybaviť dotácie od mesta vo výške 200€ na chod klubu a 5000€ z Prešovského samosprávneho kraja na vybudovanie strelnice. Ku koncu mesiaca August by sme mali vedieť konečné ustanovenia k tomuto projektu. Viem že nás všetkých zasiahla situácia okolo koróna vírusu a že ste zostali všetci verný klubu a že situácia dovolí urobiť stretnutie členov klubu už v najbližšom čase kde si vysvetlime všetky otázky a okolnosti projektu o ktorom budeme informovať. Verím a všetky okolnosti okolo nášho projektu vyzerajú pozitívne a ešte tohto roku zaznie prvý vystrel na novej strelnici.


Prajem pekný zvyšok prázdninVáš predseda klubu Kamil Podolskýtlačivo na dobrovoľný 2% príspevok pre SKS


oblečenie pre členov SkS 

v EXES obchode

Členovia SkS majú v tomto obchode dohodnutú individuálnu zvýhodnenú zľavu. Takisto si za zvýhodnenú cenu môžete zakúpiť bundu, ktorú sme prezentovali na schôdzi. Bude tak zachovaná určitá uniformovanosť v členstve. 

Na bundu si môžete doobjednať aj nášivku s logom SkS. Ak nám na centrálu SkS nahlásite svoj  záujem, vieme Vám túto nášivku ponúknuť za zvýhodnenú cenu. 
Poľovníctvo Antik

Informácia pre členov SkS. Tento obchod sa stal našim partnerom, po preukazaní členstva v SkS Vám predajca vie poskytnúť individuálnu zľavu.


Prečítajte si ako prví, čo je nové