Blog

Minulý rok sme v klube spustili projekt ligy malej odstreľovačky- MaO. Vyhlásených bolo 10 kôl, počas ktorých sa strieľalo na špeciálny terč v časovom limite. Boli vyhlásené kategórie muži, ženy a juniori a bola aj jedna špeciálna cena o najpresnejšieho a najrýchlejšieho strelca. Túto súťaž si prišlo vyskúšať 77 strelcov. Strelci boli hlavne z...

3.1.2020 sa konala dobrovoľná brigáda na bývalej strelnici Majer. Upratovali sa priestory po požiary. Všetkým dobrovoľníkom ĎAKUJEME.

Dňa 18.10.2019 sme sa na pozvanie Výboru Streleckého klubu polície v Kežmarku, zúčastnili streleckej súťaže "ŠPECIÁLNY ŽANDÁRSKY TROJBOJ". Súťažilo 29 strelcov (21 mužov a 8 žien) z radov policajného zboru v Kežmarku. Náš SkS reprezentovali Marcel Tobis (za výbor SkS) a Eva Tobisová (náhrada za Martinku Podolskú za výbor SkS, ktorá sa nemohla...

Dna 22.9.2019 sa na strelnici Miková konali verejné strelecké preteky z malokalibrovky, ktoré organizoval strelecký klub ŠPORT SKEET Liptovské Sliače.

Dna 11.8.2019 sa na strelnici Miková konali verejné strelecké preteky z malokalibrovky, ktoré organizoval strelecký klub ŠPORT SKEET Liptovské Sliače.

Dna 23.6.2019 sa na strelnici Miková konali strelecké verejné preteky z ľubovoľnej malokalibrovky, ktoré organizoval strelecký klub ŠPORT SKEET Liptovské Sliače.

Klub prijal pozvanie na spoluúčasť pri týchto hrách. Zabezpečili sme strelecké stanovište, kde pomocnú ruku ponúkli: Kamil Podolský, Ľudo Scholtz, Peťo Labus, Milan Vdoviak a Marcel Tobis.

Dňom 31.5.2019 sa zahájili DNI MESTA SPIŠSKÁ BELÁ 2019. Náš klub sa tiež podieľal na tejto akcii, kde sme vytvorili jedno športové stanovište v streľbe pre Mestské firemné športové hry 2019. Atmosféra hier bola perfektná a ďakujeme mestu-organizátorom hier za výbornú spoluprácu.


Prečítajte si ako prví, čo je nové