Podtatranská malorážková liga M400 - ročník 2018

30.11.2018

Podtatranská malorážková liga M400 bola príležitosťou reprezentovať novovzniknutý STRELECKÝ KLUB STRÁŽKY. Súťaž sa začala začiatkom kal. roka. Aby sme mohli byť vyhodnotený, tak sme museli absolvovať aspoň 50% z 10 súťažných kôl. Doslova na poslednú chvíľu sme sa zapísali do súťaže, nabehli sme až na 6-te kolo. Nájsť adeptov ktorí by išli do záväzku reprezentovať SKS a nevynechať ani jedno kolo do konca súťaže nebolo jednoduché. Nakoniec klub reprezentovali Kamil Podolský a Marcel Tobis. Kolo po kole naberali skúsenosti, vylaďovali  si "husličky" a pomaly sa výsledky každou súťažou zlepšovali a zbierali cenné body.

Na rok 2019 už máme vybratých reprezentantov za SKS a to Ľubomíra Tomaľu a Ing.Evu Tobisovú. Do tejto súťaže sa klasifikovali pri súťaži O JESENNÉHO KANCA, ako najlepší strelci vo svojej kategórii. Klub im uhradí strelecké poplatky v plnej výške 100%. Ľubo Tomaľa je skúsený strelec, on je v M400-ke ako doma, ale naše nové skúsenosti a výstroj môžu pomôcť Ing.Eve Tobisovej, ktorá tu bude nováčikom.

A ešte by sme chceli spomenúť, že na tejto súťaži sme stretli aj ďalších našich členov, ktorí v tejto súťaži už nejakú dobu pôsobia a ich výsledky sú výborné. Konkrétne Adam Tomaľa a Peter Labus. Všetkým spomenutým do budúcna prajeme "rovné gule a presnú mušku".

PS: celkové vyhodnotenie súťaže bude 20.1.2019.

Tu sú jednotlivé kola s vyhodnotením v pdf tabuľke, treba len kliknúť na čierne tlačítka:

6. kolo

7.kolo

8.kolo

9.kolo

10.kolo

celkové vyhodnotenie